گزارش داوری مسابقه طراحی غرفه ایران در نمایشگاه های گردشگری بین المللی 2018

 

در تاریخ 25 مرداد ماه 1397 جلسه داوری مسابقه «طراحی غرفه ایران در نمایشگاه‌های گردشگری بین‌المللی 2018» با حضور داوران محترم «جناب آقای مهندس بهشتی»، «جناب آقای مهندس میرحسینی» و «جناب آقای مهندس مظفری» ، مدیر مسابقه و دستیاران ایشان ناظرین دبیرخانه دائمی مسابقات معماری و شهرسازی در محل دبیرخانه مسابقه رأس ساعت ۱۰ صبح برگزار گردید.

۸۸ اثر تا پایان وقت اداری ۲۳ مرداد ماه ۱۳۹۷ به دبیرخانه مسابقه ارسال شده بود. فرآیند داوری در ابتدا به صورت سلبی (حذفی) صورت گرفت و 17 اثر از میان کل آثار انتخاب گردید. سپس از میان 17 اثر، 11 طرح برای ارزیابی به مرحله نهایی راه یافتند. انطباق این 11 طرح با برنامه مسابقه توسط مدیر مسابقه انجام شد و گزارش شفاهی آن توسط مدیر مسابقه به استحضار داوران رسید. در این مرحله داوران به صورت مجزا با روش امتیاز دهی برای انتخاب طرح های منتخب اقدام نمودند. از میان این ۱۱ طرح یک رتبه اول، یک رتبه دوم، یک رتبه سوم، یک رتبه چهارم و یک رتبه پنجم انتخاب گردید. همچنین هیئت داوران شش طرح دیگر را شایسته تقدیر دانستند.

مراسم اهداء جوایز روز شنبه مورخ 10 شهریور ماه ۱۳۹۷ از ساعت ۱۵-۱۷ در سالن روابط عمومی ساختمان مرکزی سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به نشانی خیابان آزادی - تقاطع یادگار امام، برگزار خواهد شد.

همچنین بیانیه هیئت داوری در روز مراسم توسط «مهندس آرش مظفری» قرائت خواهد شد. و ایشان درباره روند داوری و معیارها و نحوه قضاوت آثار توضیحاتی را ارائه خواهند داد.

مقدم شرکت کنندگان محترم مسابقه و علاقه مندان را قدردانی می نمائیم.

کارفرما : کانون جهانگردی و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران

برگزار کننده : فصل نامه معماری و ساختمان

 

  با سپاس

  دبیرخانه مسابقه طراحی غرفه ایران در نمایشگاه های گردشگری بین اللمللی 2018                                                         

  دفتر مجله معماری و ساختمان


چاپ