گزارش هفتمین جایزه معماری داخلی ایران ۱۳۹۳

مراسم اهداء جوایز هفتمین جایزه معماری داخلی ایران در روز پنجشنبه ۱۷ مهرماه سال ۱۳۹۳ در مجتمع فرهنگی آسمان (فرهنگستان هنر) تهران، خیابان زعفرانیه

از ساعت ۱۶ الی ۲۰ با حضور شرکت‌کنندگان در مراسم، هیئت داوران ( دکتر علی اکبر صارمی، شامیل محمدزاده، شیرین زیرک، محمدرضا نیکبخت، مهدی گرامی) و

جمعی از معماران ایرانی برگزار شد. طی آن، بیانیه داوری توسط مهدی گرامی قرائت گردید و فیلمی از تمامی پروژه‌های شرکت کننده در جایزه به نمایش گذاشته شد.

در بخش بعدی فیلم کوتاهی از مراحل قضاوت داوران با حضور برگزار کننده در مراسم پخش گردید و سپس ضمن تقدیر از معمار معاصر ایرانی (برنامه جانبی) اسامی

برندگان در گروه‌های ساختمانی به شرح زیر اعلام و جوایز به ایشان اهداء گردید

   








رتبه دوم     ساختمان مسکونی مینا     زهرا آرمند - مصطفی امید بخش






رتبه سوم مشترک     ویلای باغ گل     امیرحسین تبریزی






رتبه سوم مشترک     ویلای بتکی- خانه داولی     حامد مرادی الشتر








رتبه اول مشترک     طراحی صحنه برنامه ی با اجازه     پریسا علیمحمدی






رتبه اول مشترک     دفتر سینمایی دیار مدیا     رنا دیزاین- رضا نجفیان






رتبه دوم     دفتر یک بازرگان     سپهر سید کلال- نیما میرزا محمدی






رتبه سوم     خانه فرزانه     لیلا فرزانه






تقدیر شده     ساختمان اداری ظفر۳۸۰     مجتبی محمدظاهری- ساناز قائم مقامی- معماران مدام






 
    
رتبه اول     کافی شاپ اسپریس     هومن بالازاده






رتبه دوم     فروشگاه رویال دیش- نگین قلهک     گروه معماری کانی سواران- محمد کانی سواران- گل نساء متحد

 




فروشگاه ساعت     ایمان امین لاری Swiss Gallery     تقدیر شده






تقدیر شده     مبلمان آویچی     سپیده صناعی- امین قاسمی- مهندسین مشاور ایما






تقدیر شده
مریم منصوری- مصطفی آذری     shadow کافی شاپ





    
تقدیر شده     طراحی مرحله اول و دوم و معماری داخلی مجتمع ایستگاهی شهید مدنی     فرزاد رستمی فر-مهندسین مشاورآمود








رتبه دوم مشترک     ساختمان آموزشی- کارگاهی موسسه آموزش عالی پیام گلپایگان     مهدی علیرضایی- سمیه ابراهیمی






رتبه دوم مشترک     کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد ملی فارس- شیراز    شادروان سید هادی میرمیران- حمید میرمیران






تقدیر شده     مجتمع خدمات فناوری دانشگاه شریف     بهنام میرانیان








رتبه اول     طراحی داخلی پژوهشکده هنر و موسیقی قزوین     پدرام پاکزاد- فرهاد خادم پور






رتبه دوم    طراحی معماری داخلی مجموعه خانه تاریخی عامری کاشان    امیر مسعود انوشفر


 




تقدیر شده     خانه فرهنگ آفتاب     مهندسان مشاور پلشیر